Parashikimi i motit, e martë 30 maj 2017

Pjesa më e madhe e territorit do të dominohet nga moti i kthjellët dhe vranësira të cilat më të dukshme do të jenë në zonat malore përgjatë kufirit lindor duke rrezikuar shira të dobët. Sipas MeteoAl...