Parashikimi i motit, e martë 9 qershor 2020

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura si dhe intervale me diell. Duke nisur nga orët e mesditës deri ato të pasdites do të ketë re...