Parashikimi i motit, e premte 1 shtator 2017

Që në orët e para të ditës, territori shqiptar dominohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme, të cilat do të fuqizohen gjatë mesditës. Pjesa e dytë e ditës, pakëson vranësirat në ekstrem...