Parashikimi i motit, e premte 10 nëntor 2017

Gjatë pjesës së parë të ditës, moti në të gjithë vendin dominohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta por pas mesditës, vranësirat shtohen gradualisht në territor. Pasditja dhe deri në mbrëmje sjel...