Parashikimi i motit, e premte 13 dhjetor 2019

-Moti sot parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se do të ketë reshje shiu që në orët e para të 24 orëshit përgjatë vijës bregdetare në veriper...