Parashikimi i motit, e premte 23 qershor 2017

Qarkullimi i masave ajrore nga veriu i Afrikës do të bëjë që moti i kthjellët dhe temperaturat e larta të jenë prezent në vendin tonë. Nuk përjashtohen vranësira të lehta e kalimtare në zonat malore ...