Parashikimi i motit, e shtunë 8 prill 2017

Masat ajrore të qëndrueshme do të kushtëzojnë në vendin tonë mot të kthjellët në zonat e ulëta dhe bregdetare, por me kthjellime dhe vranësira të lehta paraqitet moti për zonat malore lindore. Gjatë ...