Real Madrid nuk ndalet nga FIFA

Real Madridin nuk do ta ndalojë dënimi i FIFA’s për të transferuar gjatë verës së ardhshme. Real Madrid tashmë ka bërë planin për transferime të mëdha gjatë verës së ardhshme dhe këtë nuk do ta ndalë...

Manchester United kthehet nga Eden Hazard

Manchester United ka gati ofertën për sulmuesin Eden Hazard. Daily Star shkruan se Djajtë e Kuq po bëjnë gati ofertën prej 65 milionë pound për lojtarin. Paga e lojtarit parashihet të jetë 250 mijë p...