El Sharaawy tek kundërshtarët e Milanit

Sulmuesi i Milanit, Stephan El Shaarawy mund të nënshkruajë me një skuadër të re, gjatë këtij afati kalimtar të janarit. Monaco nuk e shfrytëzoi opsionin për blerjen e tij, andaj italiani është në kë...

Ku do të transferohet El Shaarawy ?

Stephan El Shaarawy është bërë njëri ndër sulmuesit më të kërkuar në futbollin italian. Sulmuesi i Milanit ka përfunduar huazimin e tij te skuadra franceze Monaco dhe është rikthyer në Milanello. Në ...

Revolucion tek Milani, ikin 8 lojtarë

Milani dhe Mihajlovic duan përforcime në mesfushë dhe klubi po punon që t’i dhurojë teknikut një ose dy përforcime të nivelit të lartë. Klubi kuqezi po vlerëson kërkesat që kanë ardhur për lojtarët k...

Surprizë, El Shaarawy mund të kalojë te Roma

Sulmuesi italian, Stepnhan El Shaaraëy mund të thuhet se tanimë është lojtar i ri i Romës. Roma ka arritur një marrëveshje me lojtarin i cili ka pranuar t’i bashkohet Romës, gjatë afatit kalimtar të ...