Recetë/Tortë me krem kakao

Përbërësit: 250 gr biskota të bluara 100 gr gjalpë 400 gr ҫokokrem 500 gr Krem djathi (Philadelphia,mascarpone etj) fruta pylli për zbukurim  Përgatitja: Një lugë ҫokokrem e shkrijmë me gjalpin dhe i...