Napoli vazhdon të jetë lider (VIDEO)

Juventusi ka qenë vetëm përkohësisht lider i Serie A, pasi Napoli nuk e ka ndërmend të ndalet dhe pas fitores prej 5:1 ndaj Empolit, ka rimarr sërish kreun e tabelës. Skuadra e Maurizio Sarri e nisi ...

Milan barazon me Empolin (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=uZ_REvTh10U Milani nuk ka arritur më shumë se një barazim kundër Empolit me rezultat 2-2. Vendasit ishin më të mirë gjatë gjithë ndeshjes, duke rrezikuar shpesh portën...

Inter nuk e lëshon kreun e tabelës

Inter arriti të marr një fitore mjaft të rëndësishme ndaj skuadrës së Empolit. Goli i vetëm i ndeshjes erdhi nga Mauro Icardi në fundin e pjesës së parë fali një asistimi të Perisic. Pavarësisht se n...