Arlind Ajeti në formacionin titullar të Frosinones

Arlind Ajeti projektohet në formacionin titullar të Frosinones për sfidën e fundjavës kundër Lazios. Mbrojtësi shqiptar që po tregon një formë të mirë me skuadrën italiane, do të rikthehet në fushë q...

Torino fiton me “poker” ndaj Frosinones

https://www.youtube.com/watch?v=2Stnzg02FIk Torino ka arritur të fitojë me rezultatin 4-2 ndaj Frosinones. Golat për Torinnon u shënuan nga Immobile (9′), Belotti (37′, 41′) dhe Ben...

Napoli tani është lideri i Seria A

Napoli është lider i ri i Serie A pasi ka shënuar fitore të thellë 5:1 kundër Frosinones në udhëtim, për të rrëmbyer kështu vendin e parë në Serie A. Napoli ka qenë skuadër e papërmbajtshme nga filli...

Manaj mëson nesër skuadrën e re

Nesër do të mbahet një takim shumë i rëndësishëm mes Interit dhe Frosinones, që mund të vendosë përfundimisht për të ardhmen e sulmuesit të Kombëtares së Shqipërisë, Rey Manaj. Sipas “BBC”, palët do ...