Si të argëtoheni në fundjavë pa shumë shpenzime

Kjo është një listë që ju tregon se si mund të argëtoheni në fundjavë pa zbrazur kuletën dhe pa shumë veshtirësi. Tani mund t’i jepni fund të gjitha dyshimeve dhe fundjavave pasive. Shko në park Merr...

I nxehti vijon, rriten temperaturat në fundjavë

Temperaturat e larta do të shoqërojnë vendin edhe në ditët në vijim, duke sjellë një valë të nxehti deri në 40 gradë afër fundit të javës. Sipas parashikimit të motit nga MeteoAlb deri ditën e mërkur...