Milan fiton ndaj Genoas (VIDEO)

Milan ka shënuar fitore me rezultat 2:1 ndaj Genoas në San Siro. Golat për ekipin e Sinisa Mihajlovicit i kanë shënuar Carlos Bacca (5) dhe Keisuke Honda (64). Kurse, golin e vetëm për Genoan e ka sh...

Suso zyrtarisht tek Genoa

Genoa ka njoftuar edhe zyrtarisht se ka huazuar nga Milani mesfushorin spanjoll, Suso. Nëpërmjet faqes zyrtare në Tëitter ka njoftuar se ka nënshkruar me 22-vjeçarin për gjashtë muajt e ardhshëm. Det...

Krerët e Romës marrin vendimin për Rudi Garcian

Pas eliminimit të turpshëm në Kupën e Italisë nga Spezia, trajneri Rudi Garcia do të mbetet në krye të Romës. Sipas asaj që raporton Sky Sport, krerët romak pas disa mbledhjeve emergjente ku temë dis...