Sergio Ramos mungon nda Gijonit

Sergio Ramos nuk është stërvitur me ekipin e Real Madridit dhe do të mungojë në ndeshjen kundër Sporting Gijon. Mbrojtësi spanjoll nuk është stërvitur së bashku me pjesën tjetër të ekipit dhe do të m...