Ndeshje e çmendur, “paqe” në Anfield (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=BQ4feUFuLD8 Liverpool dhe Arsenal dhurojnë një ndër ndeshjet më të bukura të sezonit në Premier League, por sfida mbyllet në barazim 3-3. Ndeshja nisi në mënyrë spekta...

Arsenali fitore për vendin e parë

Topçinjtë kanë arritur të shënojnë fitore me rezultat 2-0 kundër Bournemouth për të kaluar përkohësisht në pozitën e parë. Londinezët e dominuan ndeshjen nga fillimi deri në fund duke krijuar shumw r...