Hamburg, kur edhe policia tallet…

Skuadra e Hamburg nuk po kalon një moment të mirë në Bundesligën Gjermane. Ajo mban vendin e fundit me 2 pikë pas 9 ndeshjesh dhe nuk shënon gol prej 4 ndeshjesh. Situata duket që është e rëndë kur e...