Moti – E Enjte, 6 tetor 2016

Gjatë ditës së enjte, 6 tetor 2016, moti në vendin tonë parashikohet të jetë i kthjellët me vranësira mesatare dhe shtim vranësirash në pasdite dhe gjatë natës. Priten reshje të dobëta shiu në pjesën...