Ibrahimovic pavarësisht moshës është i pandalshëm

Zlatan Ibrahimovic pavarësisht moshës është i pandalshëm. Suedezi ka shënuar 32 gola në 32 ndeshjet e fundit për PSG-në dhe përfaqësuesen e Suedisë dhe kjo është një tregues se ai ka ende për t’i dhë...