Ibrahimoviç do të largohet nga PSG

Zllatan Ibrahimoviç do të luajë të shtunën ndeshjen e fundit me Paris Saint Germain. Sulmuesi suedez i njoftoi sportdashësit me anë të një postimi në Twitter se nuk do të jetë më pjesë e kësaj skuadr...

PSG me ofertë marramendëse për Hazard

Sipas burimeve mediatike Chelsea do të pranojë një ofertë prej 80 milionë eurove nga PSG-ja për shërbimet e Eden Hazardit. Hazard thuhet se do të largohet nga Stamford Bridge në fund të sezonit me sh...

Cavani është i pakënaqur në Paris

PSG po dominon në Francë por jo gjithçka shkon mirë te klubi francez dhe në një skuadër plot yje, është normale që ka edhe të pakënaqur. Një prej tyre është sulmuesi Edinson Cavani, një ndër më të pa...