Juventusi nuk i ndahet Oscar-it

Juventusi sërish kërkon të sjellë lojtarë me kualitet në Skuadër. Edhe pse gjatë verës dështuan ta transferojnë, Zonja e Vjetër nuk ka hequr dorë nga mesfushori brazilian i Chelseas, Oscar. Pas largi...

Klubet e mëdha në garë për Fabregas

Cesc Fabregas mund të largohet nga Chelsea në fund të këtij sezoni. Marrëdhëniet jo të mira të tij me klubin kanë bërë që shumë skuadra të hidhen në sulm për shërbimet e tij gjatë qershorit. Bayern, ...

Juventus – Bayern, reagojnë drejtuesit

Menjëherë pas hedhjes së shortit në Nion ka patur reagime nga të drejtuesit e të dy klubeve. Trajneri i klubit gjerman, Pep Guardiola, ka deklaruar se Juventusi është një nga ekipet më të mëdha në Eu...

Përballje spektakolare në Champions

Short i frikshëm në Nion për Juventusin dhe Arsenalin. Nënkampionët e Europës do të përballen me Bayernin e Mynihut, ndërkohë që Arsenali me Barcelonën.  Një short “ferri” dhe për Romën e...