Kondogbia mund të bashkohet me Liverpoolin

Geoffrey Kondogbia mund të bashkohet me Liverpoolin. Mesfushori 23 vjeçar ka dështuar të tregojë vetën nën urdhrat e Frank de Boerit dhe largimi mund të jetë i detyrueshëm. Pas barazimit 1-1 me Bolog...

Dënohet Kondogbia dhe Zarate

Komisioni i Disiplinës në Serinë A, ka dënuar me 3 ndeshje mos lojë sulmuesin e Fiorentinës, Mauro Zarate dhe me 2 të tjerë mesfushorin e Interit, Geoffrey Kondogbia. Zarate është përjashtuar në fund...