Rama: Më shumë konkurrencë në universitete

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Arsimit Lindita Nikolla zhvilluan sot një takim me pedagogët e Universitetit të Tiranës në ambientet e universitetit politeknik. Rama tha se fitimi i të drejtës ...