“Blindohet” Kroos, Reali i ofron kontratë të re

Reali i Madridit nuk ka ndërmend të lejojë Toni Kroos të largohet nga Spanja. Real Madridi dhe Toni Kroos kanë vazhduar martesën e tyre deri në vitin 2022. Mesfushori gjerman që erdhi nga Bayern Muni...