Formacioni i mundshëm: Barcelona – Real Betis

Barcelona dhe Betisi do të përballen nga ora 20:30, në Camp Nou, në kuadër të xhiros së shtatëmbëdhjetë të La Ligës. E përditshmja sportive madrilene, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mund...