Interi dhe Juventusi përplasen sërish

Interi dhe Juventusi janë në luftë të hapur edhe në fatin kalimtar dimëror, pasi kanë tre objektiva të njëjtë. Bëhet fjalë për Ezequiel Lavezzin, Adrien Rabiotin dhe Lassana Diarran. Nerazzurrët beso...