Niang nuk largohet nga Milan

M’Baye Niang nuk do të veshë fanellen e Leicester City-t. Milani ka bllokuar shitjen e sulmuesit francez te “dhelprat”. Lajmi konfirmohet nga “Sky Sport”, që shpjegon se...

Leicester kërkon Nigel de Jong

Leicester City kërkon të përforcoi mesfushën me lojtarin e Milanit, Nigel de Jong. Ujqërit nuk dëshirojnë të dorëzohen dhe janë të gatshëm të ofrojnë 4.5 milion euro për të transferuar mesfushorin në...

Leicester dy javë pa Jamie Vardy

Leicesteri në javët e ardhshme pritet të luajë pa lojtarin kryesor, Jamie Vardy. E gjitha kjo pasi sulmuesi anglez ka pësuar një lëndim të vogël i cili pritet ta mbaj larg fushës për dy javë. Golashë...

Leicester barazon pa gola me Cityn

Leicester City ka barazuar në shtëpi ndaj Manchester Cityt me rezultat 0-0. Ishte një ndeshje e mirë, me raste nga të dy anët, posaçërisht nga mysafirët, por fatkeqësisht pa gola. Shansi i parë konkr...