Granid Xhaka drejt Premier League

Liverpool është i gatshëm të paguajë 50 milionë euro për transferimin e mesfushorit të Borussia Monchenglabdach, Granit Xhaka. Granit Xhaka do të largohet nga Borussia Monchengladbach, pas përfundimi...

Klopp: I kënaqur nga ekipi

Jurgen Klopp thotë se është krenar me lojtarët e tij për performancën në gjysmëfinalen e parë në Capital One Cup ndaj Stoke Cityt. “Reds” fituan në Britannia Stadium pak ditë pas humbjes 2-0 nga West...

Klopp: Nuk jemi të interesuar për portier

Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka hedhur poshtë mundësinë e transferimit të Marc-Andre ter Stegen në janar. Portieri i Barcelonës është lidhur me një transferim në Anfield, pasi ka mbetur pra...

Klopp: Të tregojmë forcën tonë

Liverpoooli do të jetë mysafirë i Stoke City në Kupën e Ligës dhe sipas trajnerit Jurgen Klopp, kjo është një garë të cilin klubi i tij duhet me patjetër ta fitojë. Tekniku gjerman ka thënë se Reds d...