Spalletti: Roma-Real, nuk ka favorit

Luciano Spalletti, trajneri i Romës, ka folur për ndeshjen ndaj Real Madridit Roma dhe Real Madridi do të përballën sot në Olimpico, në orën 20:45, në kuadër të fazës eliminuese të Ligës së Kampionëv...

Luciano Spalletti trajneri i ri i Romës

Roma ka rikthyer ish strategun në drejtim të ekipit pas shkarkimit të Rudi Garcias, të mërkurën. Ish trajneri i Zenit St Petersburg, Luciano Spalletti udhëtoi për në kryeqytetin italian nga Miami për...