Smoothie me luleshtrydhe dhe banane

Përbërësit (Për 3-4 persona): 250 gramë luleshtrydhe 1 gjysmë banane 300 ml qumësht 150 ml kos natyral gjysmë luge mjaltë. Përgatitja: Për të përgatitur një smoothie  me luleshtrydhe dhe banane, që m...