Edgar Çani rikthehet në Kombëtare

Dëmtimi i Armando Sadikut dhe Rej Manajt ka rikthyer në ekipin kombëtar sulmuesin Edgar Çani. Është kjo zgjedhja e fundit që ka bërë trajneri Gianni De Biasi 48 orë përpara takimi të radhës eliminato...

Manaj mëson nesër skuadrën e re

Nesër do të mbahet një takim shumë i rëndësishëm mes Interit dhe Frosinones, që mund të vendosë përfundimisht për të ardhmen e sulmuesit të Kombëtares së Shqipërisë, Rey Manaj. Sipas “BBC”, palët do ...