Ozil me kontratë të re dhe numër të ri në fanellë

Sipas të përditshmes gjermane “Bild”, mesfushori gjerman Ozil së shpejti do të nënshkruajë kontratë të re me “Gunners”. Me marrëveshjen e re, Ozil do të bëhet futbollisti më i paguar në ekipin nga Em...