Balotelli ndoshta nuk luan më kurrë për Milanin

Trajneri i kuqezinjve Sinisa Mihajlovic është shprehur mjaft i nervozuar me sjelljet e Mario Balotellit. Në ndeshjen e luajtur mes Milanit dhe Genoas, Super Mario u fut në lojë në minutat e fundit të...

Marcello Lippi tek Milan?

Silvio Berlusconi e ka vendosur. Ai do Marcello Lippin ne krye te pankines se Milanit dhe prova e se dieles kunder Fiorentines mund te vendose fatin e serbit Sinisa Mihajlovic, shkruan “TuttoSp...

Roma – Milan, sonte ikën një trajner

Sonte në mbrëmje do të luhet sfida mes Romës dhe Milanit, një ndeshje kjo që do të ketë një rëndësi shumë të madhe, sidomos për trajnerët e të dyja skuadrave, Rudi Garsia dhe Sinisa Mihajloviç. Si fr...

Mihajlovic kërkon Fellainin në Milano

Marouane Fellaini është emri më i ri në listën e skuadrës italiane Milan. Mesfushori belg i Manchester United shihet si një lojtar i rëndësishëm për mesfushën e Milanit. Ai është kërkuar nga trajneri...

Walter Mazzarri ideal për Milanin…?

Serbi Mihajlovic është nën akuza që nga fillimi i kampionatit, por tashmë është ngjitur dhe është në vendin e gjashtë. Sipas agjentit të Walter Mazzarrit, ai është trajneri ideal për Milanin dhe mund...