Ku do të përfundojë Super Mario?

Mario Balotelli thuhet se është takuar me presidentin e Monacos, Dmitry Rybolovlev dhe është duke menduar për një kalim në Ligue 1. Sulmuesi italian është i huazuar te Milani nga Liverpooli, mirëpo k...

Ku do të transferohet El Shaarawy ?

Stephan El Shaarawy është bërë njëri ndër sulmuesit më të kërkuar në futbollin italian. Sulmuesi i Milanit ka përfunduar huazimin e tij te skuadra franceze Monaco dhe është rikthyer në Milanello. Në ...

Surprizë, El Shaarawy mund të kalojë te Roma

Sulmuesi italian, Stepnhan El Shaaraëy mund të thuhet se tanimë është lojtar i ri i Romës. Roma ka arritur një marrëveshje me lojtarin i cili ka pranuar t’i bashkohet Romës, gjatë afatit kalimtar të ...