Morata-Conte, një histori “dashurie”

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte, është i gatshëm që të futet në bisedime me Real Madridin për sulmuesin e tyre Alvaro Morata. Më një sulm me emra si Cristiano Ronaldo, Karim Benzema dhe Gareth Bal...

Juventus nuk di të ndalet (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=eOlbTP1hSw4 Kampionët e Italisë, Juventus ka shënuar edh fitoren e 12 më radhë në Serie A, duke mposhtur Chievon në udhëtim me rezultat të thellë 4:0. Skuadra e Allegr...

Reali kërkon të vjedhë talentin e Juventusit

Administratori i deleguar i Juventusit, Bepe Marotta, pak ditë më parë ka deklaruar se Real Madridi duhet ta harrojë sulmuesin spanjoll, Alvaro Morata, pasi bardhezinjtë nuk kanë ndërmend ta shesin. ...