Moti sot në Shqipëri

Mbi vendin tonë ditën e sotme pritet që të mbizotërojë një mot i kthjellët, por pa reshje shiu. Temperaturat do të vijojnë që të jenë të ulëta. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të ...