Lojtari dhe trajneri i muajt në Premierligë

Quique Flores dhe Odion Ighalo janë më të mirët e muajit dhjetor në Premierligë. Menaxheri i Watwordit, Quique Flores dhe sulmuesi i tij Odion Ighalo janë shpallur më të mirët e muajit dhjetor në Pre...