Giroud: Nuk na duhen blerje të reja

Sulmuesi i Arsenalit, Olivier Giroud këmbëngul se Topçinjtë kanë një skuadër mjaft të mirë për të fituar Premier League dhe ka hedhur poshtë sugjerimet se ata kanë nevojë për të forcuar skuadrën në j...