Pastiçe me perime

  Përbërësit: 2 karrota 2 patate 2 kunguj gjelle (kungulleshka) 2 speca 1-2 qepujka 200 gr djath kaçkavall 100 gr djath i grirë 2 vezë Kripë Piper 1 gotë qumësht Përgatitja Perimet e lara dhe të...