E ardhmja e Pogba mund të jetë te Manchester City

E ardhmja e Paul Pogba mund të jetë te Manchester City. Është vetë mesfushori francez ai që e ka deklaruar këtë në një intervistë për median gjermane, ku ai ka vlerësuar punën e atij që do të jetë tr...

Juventus nuk di të ndalet (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=eOlbTP1hSw4 Kampionët e Italisë, Juventus ka shënuar edh fitoren e 12 më radhë në Serie A, duke mposhtur Chievon në udhëtim me rezultat të thellë 4:0. Skuadra e Allegr...

Zidane nuk e përjashton transferimin e Pogba

Zinedine Zidane ka komentuar mundësinë e transferimit të mesfushorit të Juventusit, Paul Pogba. Trajneri i ri i Real Madridit ka thënë se do të vazhdojë me grupin që ka aktualisht në dispozicion. Por...

Spanjë, duel milionash për Pogba

Në Spanjë ka nisur një duel milionash në merkato mes Realit dhe Barcelonës për të rrëmbyer Pol Pogba-në. Trajneri i “galaktikëve” Zinedine Zidane e dëshiron francezin si blerjen e parë pë...

130 milionë euro për Pogba

Zinedine Zidane ka identifikuar një përforcim të madh për Real Madridin. Trajneri i ri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i gatshëm të bëjë një ofertë rekord për transferimin e mesfushorit të Juv...

Guardiola plane për skuadrën më të fortë

Strategu spanjoll do të largohet nga Bayern Munich këtë verë dhe pritet ta zëvendësojë Manuel Pellegrinin në Etihad Stadium. Pep Guardiola thuhet se ka një plan trevjeçar për ta bërë Manchester Cityn...

Pogba: Dybala mund ta arrijë nivelin e Messit

Mesfushori francez Paul Pogba ka befasuar me deklaratën e tij për sulmuesin argjentinas Paulo Dybala. Francezi ka thënë se bashkëlojtari i tij te Juventusi, Dybala ka aftësi të jashtëzakonshme. Pogba...

Baloteli dhe Pogba: Së shpejti një ditë…

Në ditët e parë të merkatos, agjenti i njohur Mino Raiola, ka publikuar një foto me dy lojtarët e tij Mario Balotelli dhe Paul Pogba. Foto ka bërë shumë bujë në rrjetet sociale, ndërsa është folur se...