Dy vezë në ditë japin rezultate mahnitëse në trup!

Veza e freskët është një produkt që përmban shumë vlera. Side Bright ka treguar studimet e fundit mbi përfitimet që ka trupi i njeriut nga konsumimi i vezës. Dhe rezulton që 2-3 vezë në ditë është do...

8 gabimet që bëjmë gjatë pastrimit të shtëpisë

Përdorimi i një lecke të vetme për çdo gjë Edhe nëse e spërkasim atë me ndonjë produkt për pastrim, e njëjta leckë e përdorur në vende të ndryshme të shtëpisë vetëm përhap mikrobet në çdo dhomë, seps...

Samsung fiton 49 Çmime iF Design Awards

Samsung Electronics njoftoi se ka fituar 49 Çmime iF Design Awards, duke përfshirë një çmim të artë, i njohur botërisht si “International Forum Design Awards 2017”. Tridhjetë e pesë nga çmimet u dhan...

Me Instagram tashmë mund të bëni edhe shopping

Instagram është duke testuar një mënyrë të re të blerjes së produkteve nëpërmjet aplikacionit në iOS. Për të blerë ndonjë produkt në Instagram do të shfaqet një link ‘Shop Now’ që do të lidh produkti...

5 produktet e reja që do t’i krijojë Apple

Apple vazhdimisht na surprizon, këtë do të bëjë edhe me produktet që do gjeni më poshtë. Më poshtë është një listë e top 5 produkteve më të përfolura të cilat thuhet se Apple do t’i zbulojë brenda nj...

Receta e thjeshtë që pastron trupin tuaj

Produktet në natyrë janë produkte të cilat ndihmojnë jo vetëm në përshpejtimin e metabolizmit tuaj por edhe në humbjen e kileve të tepërta. Për këtë ilaç të thjeshtë ju nevojitet: një lugë e vogël ka...