Basha: ” Nuk ka më drafte paralele”

  Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë një daljeje për mediat, la të kuptohej se opozita nuk do të dorëzojë asnjë draft në Komisionin e Posaçëm Parlamentar për Reformën në Drejtësi dhe...