Lewandowski nuk do të largohet nga Bayern Munich

Thomas Muller ka zbuluar të ardhmen e Robert Lewandowski. Robert Lewandowski nuk do të largohet nga Bayern Munich. Për këtë është i sigurt sulmuesi i gjigantit bavarez, Thomas Muller. Gjatë këtyre di...

Real Madrid shumë pranë blerjes së super sulmuesit

Real Madrid i ka shtuar përpjekjet përpjekjet për transferimin e sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowski. Real Madrid është i gatshëm të realizojë një super blerje, përkundër dënimit të shqi...

Ancelotti ka filluar planet për Bayernin

Carlo Ancelotti ka dëshirë të marrë në Bayern Munich, mesfushorin e Realit të Madridit, Luka Modric. Në anën tjetër, Robert Lewandowski po kërkohet nga Reali dhe nëse polaku do të largohet, Ancelotti...

Golashënuesit më të mirë në Evropë

Mediat botërore i kanë bërë një analizë të shkurtër sulmuesve më të mirë në botë, duke krijuar listën e 10 më të mirëve. Lista e 5 sulmuesve më të mirë në Evropë hapet me Pierre­Emerick Aubemeyang 18...