Pengu më i madh i Ronaldinho-s

Në një intervistë për mediat e huaja, fantazisti brazilian Ronaldinho ka folur per kohet e tij te arta ne futbollin europian. Mesfushori brazilian ka një peng të madh në karrierën e tij dhe lidhet me...

Ronaldinho mund të rikthehet në Europë

Agjenti i Ronaldinhos, Roberto, njëherësh edhe vëllai i tij, ka treguar se ka marrë disa telefonata nga Anglia. Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Milanit është në kërkim të një klubi të ri, ndërsa Pre...