Sanduiç me fileto peshku dhe perime

Përbërësit: Karrota Kastravec Rrepa Vaj ulliri Fileto peshku Panine Majonezë Salcë ketchap Majdanoz Kripë Piper Përgatitja: Qërojmë dhe i grijmë hollë karrotat, kastravecin dhe rrepat. I hedhim në nj...