Pse nuk i pason askush Llullakut?

Llullaku ka qenë lojtari i cili është shërbyer më pak në ndeshjen Shqipëri-Izrael, i cili e nisi lojën nga minuta e parë në rolin e një sulmuesi të majtë, në mbështetje të Bekim Balajt. Sipas statist...

Shqipëria tani në Google Street View

Google njoftoi sot lançimin e Street View për Shqipërinë, duke i lejuar përdoruesve të shikojnë dhe të navigojnë 360° rrugët e qyteteve dhe vetë qytetet në të gjithë vendin. “Street View”...

Shqipëri – Izrael do të luhet në Elbasan Arena

Shqipëri- Izrael do të luhet në Elbasan Arena. Ndryshim i papritur i programit për zhvillimin e ndeshjes së kësaj të shtune për kuqezinjtë, që ishte programuar më parë për tu luajtur në Loro Boriçi. ...

Tërmet 4.4 ballë në veri të vendit, nuk ka dëme

Një tërmet me magnitudë 4.4 ballë lëkundi zonën veriore të Shqipërisë në orët e para të mëngjesit të së premtes. Fatmirësisht nuk raportohen të lënduar apo dëme materiale. Epiqendra e tërmetit ka qen...