Statistikat e Mourinho-s tek Chelsea

Pas lajmit për shkarkimin Jose Mourinho-s nga posti i trajnerit BBC ka nxjerr edhe statistikat e trajnerit portugez në krye të Bluve. Nën urdhrat e Mourinho-s, Chelsea u shpall kampion sezonin e kalu...

Milan shkon në çerekfinale të Kupës së Italisë

Milan ka arritur të fitoj 0:2 përballë Sampdorias, e cila ka luajtur për 30 minutat e fundit të ndeshjes me vetëm 10 lojtarë. Për Milan shënuan Niang dhe Bacca. Kjo ishte ndeshje e vlefshme për 1/8-t...