Tërmeti lëkund sërish Shqipërinë

Një tërmet i fortë lëkundi Shqipërinë paraditen e sotme, duke krijuar shqetësim tek banorët. Lëkundjet e tërmetit u shënuan në orën 09.53. Epiqendra e tyre ishte 9 kilometër në veri të Shijakut dhe n...