Lenovo zbulon kompjuterin më të hollë në botë

Lenovo ka zbuluar  kompjuterin ThinkCentre X1, që cilësohet si “një nga kompjuterët desktop më të hollë në botë”. Kompjuteri i ri “gjithçka në një” operon me sistemin Windows 10, dhe ka korniza tepër...