Benfica fiton në fund ndaj Zenit (VIDEO)

Benfica e ka fituar në fund ndeshjen e parë t 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve ndaj Zenitit. Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Jonas në minutën 90+1. https://www.youtube.com/watch?v=eiN7zbfB2n...

Witsel në Itali, por jo te Milani

Mesfushori belg, Axel Witsel ka shprehur dëshirën tij  për të luajtur në Serie A, dhe ajo dëshirë mund të bëhet realitet. Ishte skuadra e Milanit ajo që e kërkoi më shumë se një vit mesfushorin dhe n...